حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی آرین توی اهمیت بسیاری برای اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت قائل است . در اینجا ما توضیحی درباره نحوه استفاده و نوع اطلاعات خصوصی که فروشگاه آرین توی از کاربران این سایت جمع آوری میکند را برای اطمینان هرچه بیشتر شما عزیزان می دهیم .این اطلاعات مخصوص هرکاربر است که برای شناسایی و ارسال کالا از آن استفاده میگردد این اطلاعات شامل مواردی مانند نام ، نشانی ، ایمیل ، شماره تماس می باشد که در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها:
شما عزیزان با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی آرین توی مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. در ادامه فعالیت در سایت فروشگاه اینترنتی آرین توی و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس و تلفن های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی آرین توی به عنوان کاربر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار این سایت خواهدبود.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی:
شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی آرین توی وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات:
فروشگاه آرین توی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های فروشگاه اینترنتی آرین توی نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فروشگاه اینترنتی آرین توی در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فروشگاهی آرین توی را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید. باتشکر